facebook

Techno Heat Sp. z o.o.
to wyłączny i bezpośredni
przedstawiciel  w Polsce firm:

RG

Power

 

 

 

Adres :
Techno Heat sp. z o.o.,
30-733 Kraków,
ul. Bagrowa 1/29
tel/fax: 012 421 79 40

O firmie

Szanowni Państwo,

Pragniemy poniżej przekazać Wam kilka informacji dotyczących historii, profilu oraz osiągnięć naszej Firmy.
Firma wywodzi się z powstałej w 1991r. firmy Mechanical Services in Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Płońsku. W 1998r., na skutek zmian organizacyjnych w Mechanical Services in Poland Sp. z o.o., przejęliśmy całkowicie od swej poprzedniczki pełną ofertę dotyczącą przemysłowych urządzeń grzewczych. Działamy na terenie całej Polski w zakresie promocji, doradztwa technicznego, wsparcia projektowego oraz kompletacji dostaw urządzeń grzewczych przeznaczonych do zastosowań w obiektach przemysłowych, handlowych, magazynowych, warsztatowych, usługowych, sportowych, użyteczności publicznej, itp.. Możemy również - jeśli inwestor sobie tego życzy - przejąć na siebie rolę wykonawcy takich instalacji.

Wszystkie proponowane przez nas urządzenia produkowane są przez znane i uznane firmy amerykańskie i brytyjskie. Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym i bezpośrednim przedstawicielem firmy Roberts-Gordon Inc. (USA) w zakresie gazowych promienników podczerwieni. Firma ta jest pionierem i ciągle światowym liderem w zakresie produkcji gazowych rur promieniujących.

Techno Heat sp. z o.o. od wielu lat współpracuje również z brytyjską firmą POWRMATIC Ltd. - czołowym europejskim producentem urządzeń do ogrzewania nadmuchem ciepłego powietrza (gazowe i olejowe nagrzewnice powietrza).

Nasza oferta techniczno-handlowa skierowana jest zarówno do dużych zakładów produkcyjnych jak i do małych warsztatów. Oferowane przez nas produkty mają zastosowanie tak w dużych jak i małych kubaturowo obiektach. Dewizą działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom najlepszego z możliwych serwisu informacyjnego, doradczego i technicznego w okresie negocjacji, w trakcie realizowania kontraktu jak również w całym okresie eksploatacji naszych urządzeń. Efektem tego są dobre relacje z Użytkownikami naszych urządzeń. To z kolei owocuje pozyskiwaniem nowych Klientów z referencji pochodzących od dotychczasowych Użytkowników oferowanych przez nas produktów.

 

Oferta naszej firmy obejmuje urządzenia przeznaczone do ogrzewania obiektów przemysłowych i magazynów. Naszym Klientom proponujemy nagrzewnice gazowe, promienniki, destryfikatory oraz szereg innych urządzeń. Systemy grzewcze dla hal z naszej oferty są wykorzystywane w budynkach każdej wielkości bez względu na rodzaj prowadzonej w nich działalności.

Proponowane przez nas ogrzewanie hal i magazynów cechuje:

          - łatwość instalacji,
          - wysoka efektywność cieplna,
          - niskie zużycie energii,
          - równomierne rozprowadzanie ciepła,
          - bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę promienniki, nagrzewnice gazowe i destryfikatory są urządzeniami proekologicznymi, niewytwarzającymi szkodliwych produktów spalania. Dodatkowo proponowane przez nas ogrzewanie magazynów i hal wymaga minimalnej obsługi.

 

Zapewniamy doradztwo przy wyborze odpowiedniego systemu ogrzewania dla budynku o określonej wielkości i wysokości. Klienci mogą również skorzystać z usług montażu i serwisowania urządzeń zakupionych w naszej firmie.

 

Pragniemy dodać, iż nasza oferta, oprócz wysokiego poziomu technicznego produktów, jest bardzo atrakcyjna cenowo - niejednokrotnie amerykańskie i brytyjskie urządzenia oferowane przez nas wygrywały cenową konkurencję z innymi tego typu produktami pochodzącymi z importu z innych krajów europejskich.

Mam nadzieję, iż przedstawiona tutaj oferta Techno Heat Sp. z o.o., zawierająca proekologiczne urządzenia grzewcze, znajdzie uznanie w Państwa opinii. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o
kontakt z naszym biurem w Krakowie w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji technicznych.
 

Z wyrazami szacunku
Janusz Leszczyński
Prezes Zarządu

© Techno Heat sp. z o.o. 2009-2013
wykonanie: domena.pl