facebook

Techno Heat Sp. z o.o.
to wyłączny i bezpośredni
przedstawiciel  w Polsce firm:

RG

Power

 

 

 

Adres :
Techno Heat sp. z o.o.,
30-733 Kraków,
ul. Bagrowa 1/29
tel/fax: 012 421 79 40

Destryfikatory

W naszej ofercie znajdują się wentylatory destryfikacyjne CECx. Stosuje się je w obiektach o wysoko zawieszonym suficie, ze względu na ich wysoką efektywność w tego typu pomieszczeniach. Destryfikatory niwelują duże rozwarstwienie temperaturowe, odzyskując do powtórnego wykorzystania ciepło zgromadzone w strefie podstropowej i zapewniając jego doskonałą dystrybucję w całym budynku.

 

Proponowane przez nas destryfikatory CECx wyróżniają się:

  • - łatwością instalacji,

  • - ekonomicznością działania,

  • - niskimi kosztami obsługi,

  • - wysoką wydajnością i efektywną dystrybucją ciepła.

Wentylatory destryfikacyjne z naszej oferty potrzebują minimum obsługi. Wbudowany termostat sterujący gwarantuje jego automatyczne uruchomienie przy wcześniej zadanej temperaturze bez konieczności jej częstego regulowania. Wszystkie elementy użyte do zbudowania systemu są wykonane ze stali miękkiej, do której elastycznie przymocowano osiowy wentylator. Destryfikatory zapewniają zakres wydatku powietrza od 0,590 m3/s do 3,067 m3/s. Bez przeszkód można instalować je w pomieszczeniach z wysokim sufitem, bez względu na wielkość powierzchni użytkowej.

 

Wentylator destryfikacyjny Calecon (CECx)

 

Wentylatory destryfikacyjne CECx znajdują swoje zastosowanie w obiektach o wysoko zawieszonym suficie, niwelują efekt rozwarstwienie temperatury poprzez odpowiednią dystrubcję ciepłego powietrza w obiekcie.

 
zobacz >>
© Techno Heat sp. z o.o. 2009-2013
wykonanie: domena.pl